غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام با چند قدم ساده

0 9

یکی از محبوب‌ترین شبکه های اجتماعی در بین دوست داران تکنولوژی اینستاگرام است. از جمله مشکلاتی که برای استفاده کنندگان از اینستاگرام پیش میاد نتوانستن از غیر فعال سازی اکانت اینستاگرام‌شان است برای انجام این کار پشت سر گذاشتن چند مرحله ساده کافیست. در این مقاله به نحوه غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام می‌پردازم، با من همراه من باشید تا به راحتی اکانت خودتان را غیر فعال کنید.

چگونه اکانت اینستاگرام خود را غیر فعال کنیم؟

خب اولین چیزی که توی این مراحل لازمون میشه اتصال به اینترنت و داشتن لپ‌تاب یا کامپیوتر است. برای این کار کافیه به وسیله لپ‌تابتون وارد سایت اینستاگرام بشید و به اکانتتون وارد بشید.

همانند تصویر زیر بعد از کلیک بر روی log in نیاز است که نام کاربری (user name) و رمز عبور (password) اکانت خود را وارد کنید.

آموزش ورود به اینستاگرام

بعد از ورود اکانت اینستاگرام به قسمت پروفایلتان بروید و مثل عکس زیر روی Edit profile بزنید.

آموزش غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

در مرحله بعدی غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام خود لازمه که همانند تصویر زیر روی گزینه permanently delete my account کلیک کنید تا به بخش بعدی هدایت بشید.

در این بخش برای به پایان رساندن مراحل غیر فعال سازی اکانت اینستاگراممان کافیه این دو مرحله آخر را به پایان برسانیم. اولین کار انتخاب دلیل برای غیر فعال کردن اکانت ماست که من توی این قسمت گزینه “فقط نیاز به استراحت دارم” را انتخاب کردم. مرحله بعدی وارد کردن رمز عبور اکانت اینستاگراممان است.

آخریم مرحله کلیک بر روی دکمه آبی رنگی است که نوشته “Temporarily disable account” داخل آن قرار دارد بزنیم.

مرحله نهایی غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

به همین سادگی با استفاده از مراحلی که گفته شد با خیال راحت اکانت خود را غیر فعال کنید. بعد از غیر فعال سازی اکانت اینستاگرام هر زمان که نیاز داشتید با ورود به اکانت اینستاگرامی که غیر فعال کرده اید دوباره می‌توانید اکانت خودتان را فعال کنید و استفاده های لازم رو ازش ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.